X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
یکشنبه 30 خرداد 1395

انتخاب باربری مناسب اسباب کشی

انتخاب باربری مناسب اسباب کشی 

برای اسباب کشی مهمترین گزینه که اغلب به آن توجه نداریم انتخاب شرکت باربری مناسب اسباب کشی می باشد ، ما سعی کرده ایم نکاتی که ضروری بنظر می رسد را در اینجا ذکر کنیم .

1- مدیریت کاردان و مدبر شرکت اتوبار 

مدیر خوب اتوبار هم نیروهای خود را بخوبی تربیت و مدیریت می کند و هم می تواند مشاوره خوبی در زمینه زمان و مکان و چگونگی اسباب کشی در اختیار مشتری بگذارد .

  

2-  نیروهای کارکشته ، ماهر ، توانمند و با اخلاق کاری 

تصور می کنم این مهم ترین نکته انتخاب است ، چرا که همین مسئولیت پذیری نیروی کار می تواند بسیاری مسائل دیگر را پوشش دهد . 

3- وسیله نقلیه مناسب و متناسب با حمل بار 

مسما نوع و میزان وسایل یک دفتر اداری و یک منزل با هم متفاوت است ، پس لازم است برای هر کدام وسیله نقلیه مناسب فرستاده شود .

4- نیروی متخصص در حمل بار

برخی از وسایل بسیار سنگین هستند و نیاز به افراد توانمند است ، گاهی وسایل بد بار و حساس هستند و گاه جهیزیه عروس که اینجا نیاز مبرم به نیروی متخصص حمل این گونه وسایل داریم .

5- نیروی متخصص بسته بندی

بسته بندی وسایل پیش از جا ب جایی یکی دیگر از ضروریات است ، با یک بسته بندی ایمن اثاثیه را به سلامت به مقصد خواهد رسید .

6- وسایل مورد نیاز بسته بندی

گاهی با کارتن های خالی که از سوپر مارکت ها گرفتیم و لباسهای کهنه ای که در منزل داریم و یا حتی لباسهای اعضا خانواده به عنوان ضربه گیر ، اثاثیه را بسته بندی می کنیم . ولی اثاثیه هایی هستند که نیاز به بسته بندی ماهرانه تری برای ایمن ماندنشون هست ، مانند مبلمان ، ویترین ، کریستال ها و ... . یک شرکت باربری خوب تمامی این وسایل ضروری رادر اختیار مشتری قرار می دهد .

7 - نیرو های متخصص بانو

برای برخی مکان ها که محل کار و یا مراجعه بانوان است گاها نیاز به نیروی خانم احساس می شود . باربری خوب این نیرو را در اختیار دارد .